websitedesign4u.ir websitedesign4u.ir websitedesign4u.ir websitedesign4u.ir websitedesign4u.ir websitedesign4u.ir websitedesign4u.ir websitedesign4u.ir websitedesign4u.ir websitedesign4u.ir


seo چیست؟

معنای لغوی SEO که مخفف Search Engine Optimization است، بهینه سازی موتور جستجو می باشد.

SEO یعنی تولید کردن صفحات وب سایتی که برای موتورهای جستجو جالب هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید.

البته تمام فاکتورهایی که توسط موتورهای جستجو مورد بررسی قرار میگیرند به طور کامل مشخص نیستند و کسانی که بتوانند از فاکتورهای بیشتری در بهینه سازی وبسایت استفاده کنند موفق ترند و اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند . البته توجه کنید که نباید سئو را با کارهای فریبنده و تقلب در بالا آمدن سایت اشتباه گرفت زیرا به همان نسبتی که سئو میتواند باعث بالا امدن وبسایت شود نتایج استفاده از کدها و برنامه هایی که قصد تقلب در ارسال اطلاعات به موتورهای جستجو دارند میتوانند صدمات جدی به وبسایت بزنند و حتی باعث حذف شدن وبسایت از نتایج جستجو شوند.

موتورهای جستجو صفحات وب را به وسیله نرم افزار خزندگی (عنکبوت) پیدا کرده و فهرست بندی می کنند و با توجه به اینکه تمام نرم افزارهای خزندگی یک جور کار نمی کنند ، همواره نتایج مختلفی در موتورهای جستجو  دیده میشود.

گروه طراحان وب اندیشه با سالها تحقیق و آزمایش روی وبسایتهای مختلف و بررسی نتایج حاصله توانسته است متد های کارآمد و تغییرات لازم در برنامه نویسی وبسایت ها را برای ایندکس شدن بهتر در نتایج موتورهای جستجو و به ویژه جستجوگر گوگل را گرداوری نموده و در طراحی و بهینه سازی وبسایتهای خود بکار گیرد.

 

 

۱ بدون پیام »

  1. توضیح by اس ام اس — آبان ۲, ۱۳۹۵ @ ۹:۰۷ ق.ظ

    مطلب خوبی بود ممنون